Evinde masa tenisi oynamak ve boş vakitlerini bu eğlenceli spor dalıyla değerlendirmek ister misin? O zaman Rollnet Pongori masa tenisi seti tam sana göre! Rollnet file, 2 küçük boy raket ve 2 turuncu toptan oluşan Rollnet Pongori masa tenisi setiyle dilediğin tüm ortamları masa tenisi salonuna çevirebilir; ev arkadaşlarınla, aile bireylerinle ya da yakın dostlarınla son derece keyifli masa tenisi maçları yapabilirsin. Rollnet Pongori masa tenisi setinin ideal ölçüleri sayesinde evindeki tüm masaları pinpon masasına dönüştürebilir ve böylece evinde spor yapmanın avantajlarından kolayca yararlanabilirsin.

Rollnet Pongori Masa Tenisi Seti Özellikleri

Rollnet Pongori masa tenisi setinin demir kısmı %100 ABS özellikli %100 çelikten oluşur. Bu sayede son derece güçlü ve dayanıklı bir yapı sergileyen setin file bölümü ise %100 poliamitten üretilir. PPR 100 özellikli küçük boy raketleriyle sana yüksek konfor sunan ürün, raketlerinin gövde kısımlarının tamamen ahşaptan imâl edilmiş olmasıyla dilediğin manevrayı kolayca gerçekleştirebilmene olanak tanır. Raketlerin dış yüzeyinde yer alan kauçuk kaplama ise toplara ivme ve falso kazandırabilmeni kolaylaştırır. Avrupa standartlarına uygun %100 ABS özellikli toplarıyla da oyun kaliteni zirveye çıkaran Rollnet Pongori masa tenisi seti, farklı masa tiplerine uyum sağlamasıyla öne çıkar. Ayarlanabilir açı özelliği sayesinde 90 cm’e kadar tüm masa tiplerine monte edilebilen file kısmı, 10 cm yüksekliği ile de masa tenisi maçlarından maksimum seviyede keyif alabilmene imkân tanır.

Kurulum ve Kullanım Kolaylığı

Masa tenisi sevenler ve evinde yapabileceği keyifli ve etkili spor seçenekleri arayanlar için son derece ideal bir ürün olan Rollnet Pongori masa tenisi seti, kolay kurulum ve kullanım avantajlarıyla da sana rahat bir deneyim sunar. Kaydırılabilir klipsleri sayesinde her türlü masa yüzeyine, dilediğin noktaya rahatça sabitleyebileceğin file bölümü, 5 cm’e kadar olan tüm masa kalınlıklarına adapte edilebilir. Bu sayede sadece saniyeler içinde kurabileceğin file, masa yüzeyinde herhangi bir deformasyon oluşturmamasıyla da dilediğin yüzeyde güvenle oyun oynayabilmeni mümkün hâle getirir. Oyun bitiminde klipslerini açarak kolayca toplayabileceğin file bölümü, özel koruyucu çantasında ya da dilediğin her türlü çekmece ve dolapta rahatça muhafaza edilebilir. Yemek masası, kahve masası, çalışma masası gibi farklı masa türlerini sadece saniyeler içinde spor alanına dönüştürebilmene olanak tanıyan set, iki ya da dört kişilik heyecanlı karşılaşmalar düzenleyerek yaşamına renk katmana yardımcı olur.

Evde Masa Tenisi Oynamanın Keyfini Keşfet

Rollnet Pongori masa tenisi seti, yaşam alanına renk katmanın en keyifli seçeneklerinden biridir. Sen de Rollnet Pongori seti edinerek aşağıdaki avantajlardan kolayca yararlanabilirsin.

  • Rollnet Pongori masa tenisi seti sayesinde evinde kolayca spor yapabilir, keyifli masa tenisi maçları düzenleyerek vücut koordinasyonunu geliştirebilirsin.
  • Evinde tempolu masa tenisi maçları düzenleyerek metabolizma hızını artırabilir, böylece kilonu daha rahat bir şekilde kontrol edebilirsin.
  • Rollnet Pongori masa tenisi setini kurduktan sonra dilersen masanı duvara yaslayabilir ve duvara karşı tek başına idman yapabilir, dilersen de bir arkadaşınla müsabaka gerçekleştirebilirsin. Eğlencenin ve heyecanın dozunu daha da artırmak istersen ikişer kişilik takımlar kurarak dörtlü maçlar da düzenleyebilirsin.
  • Masa tenisi setini dilersen ofisin için de satın alabilir; iş arası molalarına, mesai arkadaşlarınla yaptığın beyin fırtınalarına ve hatta iş ortaklarınla gerçekleştirdiğin toplantılara benzersiz bir hava katabilirsin.
  • Rollnet Pongori masa tenisi seti sayesinde boş vakitlerini keyifli aktivitelerle ve sporla doldurabilir, bu sayede rahatça stres atarak yaşam kaliteni yükseltebilirsin.

Eğer sen de Rollnet Pongori masa tenisi setinin avantajlarıyla yaşamına renk katmak istersen, bu eşsiz ürünü Decathlon’un sana özel koleksiyonlarında bulabilirsin.

Masa tenisiyle alakalı diğer içeriklerimiz için hemen buraya tıkla!

Sağlıkla ve sporla kal!