25-31 Ocak tarihleri arasında Decathlon Türkiye olarak Kayseri Erciyes’te eşsiz bir kış sporları haftası yaşadık ve inanıyoruz ki yaşattık. Erciyes’e gelen birçok kış sporu tutkunu ile pandemi kurallarına sadık kalıp, tüm tedbirleri eksiksiz uygulayarak kayak ve snowboard sporlarına ait teknik ekipmanlarımızı tanıtmayı ve deneyimletmeyi hedeflediğimiz bu bir hafta boyunca asıl amacımız ise; 1976’dan bu yana var olan ve hiç değişmeyen güdümüz! Yani “sporu ulaşılabilir kılmak” idi. Bölgedeki sporseverlerin katılımı ve ilgisi de bu amacımıza hizmet ettiğimizin en büyük kanıtı oldu diyebiliriz. 

Ürün tanıtımı ve ücretsiz ürün testlerinin yanı sıra kazananlara sportif hediyeler verdiğimiz birbirinden keyifli yarışmalar organize ederek elbette işin içine eğlence de kattık. Kar topu atış alanında ve human bowling oyunları ile harika vakitler geçiren yaklaşık 600 katılımcı ile karların içinde unutulmayacak zamanlar geçirdik desek abartmış olmayız.

Elbette bu bir hafta boyunca en büyük önceliğimiz olan hijyen ve sosyal mesafe kuralları, oyunlar sırasında da dikkat ettiğimiz konulardı. 

Ürünlerimizi tanıttığımız alan ise bizi en çok heyecanlandıran kısımlardan biriydi. Bu haftaya özel olarak, karlarla kaplı Erciyes Dağı’nın atmosferine uygun olarak inşaa ettiğimiz Igloo’da ufak bir Decathlon mağazası oluşturarak kış sporları ürünlerimizi sergilememizin yanı sıra takım arkadaşlarımızla birlikte ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi vererek, geleceği şekillendirmek için en önem verdiğimiz konulardan biri olan kullanıcılarımızın fikir ve görüşlerini dikkatle dinledik. 

En büyük mottolarımızdan biri olan “Herkes için spor, spor için her şey” mottosuna bağlılığımızı koruyarak tüm seviyeden sporcular için hazırlandığımız bu bir hafta boyunca, katılımcıların organizasyonumuzla alakalı geri bildirimlerini toplamak ise daha iyi etkinliklere, daha çok kişiye ve sportif misyonlarımıza erişebilmek adına bizim için çok önemliydi.

Düşünce ve fikirlerini bizimle paylaşan tüm katılımcılara ayrı ayrı teşekkür ederiz.

Önümüzdeki günlerde birbirinden farklı birçok spora dair ve bu sporların tutkunu olan kullanıcılarımızla, farklı formatlarda birçok etkinlikte buluşabilmek dileğiyle.

Tüm sportif ihtiyaçlarını gidermek için decathlon.com.tr‘yi ziyaret etmeyi, kış sporlarıyla alakalı diğer içeriklerimize göz atmak içinse buraya tıklamayı ihmal etme.

Sağlıkla ve sporla kal!