Doğa yürüyüşleri, kamp tatilleri, trekking aktiviteleri… Doğanın kalbine bir yolculuk yapmak ve şehrin tüm stresinden uzaklaşarak huzur bulmak için tercih edebileceğin birçok seçenek var. Seçimin hangi aktiviteden yana olursa olsun çıktığın yolculukta konfor düzeyini artıracak kamp ekipmanlarından ve malzemelerinden yardım alabilirsin. Özellikle çay ve kahve molalarını seviyorsan ya da sıcak yaz günlerinde soğuk bir meşrubat eşliğinde serinlemeyi tercih ediyorsan rotanı doğaya çevirdiğin yolculuklarda yanında mutlaka bir outdoor termos olmalı. 

Termos deyip geçme! Seçtiğin termosun kalitesi ve ısı yalıtımı düzeyi doğa ve çevre koşullarının keyfini kaçırmamasını sağlamak açısından oldukça önemli. Doğada vakit geçirirken zamandan ve efordan kazanmanın ne kadar önemli olduğunu da zaten biliyorsun. Haliyle seçtiğin outdoor termos da sana pratiklik kazandırabilecek bir tasarıma sahip olmalı. Peki, tüm bu özelliklerin birleştiği oldukça kullanışlı ve dayanıklı bir termosla tanışmaya ne dersin? 

outdoor termos

Dayanıklı, Kullanışlı ve Pratik Outdoor Termos

İşte karşında Quechua Doğa Yürüyüşü Termosu! Paslanmaz çelik kullanılarak hazırlanan bu outdoor termos, günlük doğa yürüyüşlerinden keyifli kamp tatillerine kadar doğanın kalbinde geçirdiğin her saatte seni yarı yolda bırakmamak için tasarlanır. Aralarında hava boşluğu bulunan ve paslanmaz çelikten yapılan çift duvar yapısı sayesinde oldukça güçlü bir ısı yalıtımı ve uzun kullanım ömrü sunar. Sade ve şık tasarımı, siyah ve koyu gri olmak üzere iki farklı renk seçeneği eşliğinde sunulur. Böylelikle tarzına en uygun outdoor termos modelini kolaylıkla bulabilirsin. 

Doğada vakit geçirirken yanında fazladan ağırlık taşımanın ne kadar can sıkıcı olduğunu deneyimlemişsindir. 0,7 litrelik geniş bir hacim kapasitesine sahip olan Quechua Doğa Yürüyüşü Termosu, yalnızca 450 gram ağırlığında olduğu için sana taşıma zorluğu yaratmaz. Yarım açılabilen kapağı sayesinde termosun içindeki içeceği kolaylıkla dökebilir ve bu esnada kapağı tam açtığında kaybedeceğin ısı yalıtımı performansının önüne geçebilirsin. 

Quechua Doğa Yürüyüşü Termosunun kompakt tasarımlı bardağı kapağın üstüne takıldığı için, keyifli bir içecek molası vermek istediğinde zaman ve efor harcamana gerek kalmaz. Kısacası, Bisfenol A içermeyen ve beslenme standartlarına uygun şekilde hazırlanan bu outdoor termos ile doğa yürüyüşlerinde içeceklerini saatler boyunca sıcak ya da soğuk şekilde muhafaza edebilir, konforundan ödün vermeden doğada vakit geçirmenin keyfini çıkarabilirsin. 

Quechua Doğa Yürüyüşü Termosu Nasıl Kullanılır?

Quechua Doğa Yürüyüşü Termosunu ilk kez kullanmadan önce toplam 3 kez duru suyla yıkayarak temizleyebilirsin. Daha sonra termosu kullandıktan sonra bulaşık makinesinde yıkamanda herhangi bir sakınca yok, ancak kapak ve bardak bölümlerini bulaşık makinesine koymadığından emin olmalısın. Ürünün tamamını elde yıkayabilir, duru suyla durulayabilir ve kapağı açık şekilde kurumaya bırakabilirsin. Bu şekilde termosunun performansını ve dayanıklılığını kolaylıkla koruyabilirsin. 

5 yıl boyunca garantili olan Quechua Doğa Yürüyüşü Termos, sana oldukça pratik bir kullanım ve bakım kolaylığı sunar. Ürünün kapağını kolaylıkla çıkarabilir, paslanmaz çelikten yapılan iç haznesini zaman harcamadan temizleyebilirsin. Sonrası tamamen sana kalmış. Doğa yürüyüşlerinde yanında götürmek istediğin sıcak ve soğuk içeceklerin lezzetini ve ısısını koruyabilir, keyifli molaların tadını çıkarabilirsin. Ancak termosun içine alkol koymaman gerektiğini unutmamalısın. 

Quechua Doğa Yürüyüşü Termosu Kullanım İpuçları

Quechua Doğa Yürüyüşü Termosunun performansını artırmak için, kullanım öncesinde içine kaynar su koyup yaklaşık 5 dakika boyunca bekleyebilirsin. Daha sonra kaynar suyu termosun içinden boşaltıp içeceğini koyduğunda termosun, içeceğinin ısısını muhafaza etme düzeyini artırabilirsin. Termosunu mikrodalgaya ya da dondurucuya koymaman oldukça önemli. Doğa koşullarında konforundan ve içecek keyfinden ödün vermemek için, Quechua Doğa Yürüyüşü Termosunu hemen inceleyebilir ve Decathlon kalitesiyle seçtiğin ürüne en kısa sürede kavuşabilirsin!

Termos çantalarımızı incelediğimiz yazımızı okumak istersen hemen buraya tıkla!

Sağlıkla ve sporla kal!