Yetişkinler için özel olarak tasarlanan ve her zemine uyum sağlayarak üstün bir performans sergileyen Freeride Paten, MF 500 modeliyle seni bekliyor. İki renk seçeneği ve geniş numara yelpazesine sahip olan bu özel tasarım, pek çok özelliği ile kullanıcılardan tam puan almayı başarıyor. Sunduğu kusursuz rahatlık, üstün kayma kalitesi, darbelere karşı içerdiği korumalar ve kontrol kolaylığı ile sen de Oxelo MF 500’ü tercih edebilirsin. Şimdi freeride patenimizi yakından tanıyalım!

Freeride Oxelo Senin İçin Zorlu Testlerden Geçiyor

Yetişkin Freeride Pateni MF500 Oxelo, sana sunulmadan önce pek çok laboratuvar ve saha testinden geçiriliyor. Tasarım bu sayede en kullanışlı haline ve en şık görüntüsüne ulaşıyor. Avrupa standartlarına uygun olarak yapılan bu çalışmalar içerisinde aşınma testleri önemli bir yer tutuyor. Laboratuvar aşamasından saha testlerine kadar tüm aşamalarda alanında uzman mühendisler yer alıyor ve tüm ölçümler bu profesyonel ekip ile birlikte tamamlanıyor. Bu sayede yetişkin Freeride patenini tüm zeminlerde kusursuz bir şekilde kullanman da mümkün oluyor. Her bir parçası da özenle seçildiği için uzun yıllar ilk günkü kalitesi ile kullanabileceğin dayanıklı bir ürün de ortaya çıkıyor. 

freeride paten

Patende Rahatlığa Önem Veriyorsan: MF500 Oxelo 

Freeride Oxelo, yalnızca paten kayma eğlencesini değil ayak konforunu da gözeterek tasarlanıyor. Kalın köpüklü ayakkabı ve naylon desteği sana oldukça rahat bir alan sunuyor. Likra bileşenli iç kısım sayesinde patenleri giymek de çıkarmak da oldukça kolay hale geliyor. Hızlı ve üçlü bağlama sistemi de bu hazırlık aşamasını kısaltan bir unsur olarak öne çıkıyor. Dayanıklı kalın bağcıklar 2 adet mikrometrik toka ile destekleniyor. Bu sayede aktivite esnasında seni darbelerden korumak için de tasarıma ayrı bir unsur daha ekleniyor. Ayakların yan kısımlarında yer alan bu özel destekleri dilediğin zaman kolayca takıp çıkarabilmen de mümkün. Freeride Oxelo, kontrol kolaylığı sayesinde patene yeni başlayan yetişkinler için de oldukça uygun bir seçenek oluyor. Tekerlere eklenen sıkıştırılmış alüminyum frame, teker numarasına göre ayrı ölçüler ile sunuluyor. 80 mm’lik tekerlere sahip olan modellerde 243 mm, 76 mm tekerlere sahip olanlarda ise 231 mm sıkıştırılmış alüminyum frame yer alıyor. Kısacası paten kaymayı öğrenmen, geliştirmen ve bu aktivitenin keyfini en iyi şekilde sürmen için gereken tüm detayları Oxelo’da bulabilirsin.  

freeride paten

Paten seçerken dikkat etmen gereken en önemli detaylardan biri de ürünün ayakta kavrama kapasitesi. Bu sayede tüm hareketleri daha güvenli şekilde yapabilir ve paten hakimiyetini hızla yükseltebilirsin. Oxelo’nun yüksek kelepçesi ise tamamen bu amaç için tasarlanıyor. Kavramanın daha etkin bir şekilde gerçekleşmesi için kelepçe %15 fiberglas bileşen içeren bir karışım ile birlikte kalıplanıyor. Tüm ayak numaralarında en iyi performansın elde edilebilmesi için iki farklı teker boyutundan faydalanılıyor. Ürün, fren sistemi ile de dikkat çekmeyi başarıyor. Monte edilmiş halde sunulan freni ve tamponu her iki ayakla da uyum sağlıyor. Yetişkin Freeride Pateni Oxelo 20 kg’dan 100 kg’a kadar yüksek bir taşıma kapasitesine de sahip. Ürünle birlikte sana ulaştırılan kullanım talimatlarına uyarak uzun yıllar aynı Oxelo’yu kullanabilirsin. Paten tekerlerini düzenli olarak temizlemek ve rulmanları yağlamak bu kullanım talimatları arasında önemli bir yer tutuyor. Ayrıca aşınmayı önlemek için tekerlerinin yerlerini değiştirebilir ve paten sporunun her aşamasını bu sayede öğrenebilirsin. Oxelo MF500 pek çok seviyeden paten tutkunu için oldukça uygun bir tasarım. Decathlon’un ekonomik fiyat avantajları ile sen de hemen sipariş verebilir, güvenilir garanti hizmetinin ve hızlı teslimat sürecinin ayrıcalığını yaşayabilirsin.