23 Nisan bayramı! Neşe doluyor insan diye başlasak çok mu klişe olur? İstediği kadar klişe olsun, gerçekliğine baktığımızda bizi heyecanlandırıyorsa, güzel duygular yaşatıyor ve harekete geçiriyorsa gerçekten NEŞE DOLUYOR İNSAN!

Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün tüm dünya çocuklarına armağan ettiği bu eşsiz bayram, her sene dünyanın farklı bölgelerinde ayın coşku ile kutlanmakta ve önderimiz Atatürk sevgi ve özlemle anılmakta. Bizler de elbette 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramını sporla zenginleştirmeyi kendimize misyon edindik ve bu bağlamda minik sporseverler ve aileleri için harika bir program hazırladık. 12:30 – 17:00 arası olmak üzere gün boyu sürecek olan ücretsiz online etkinliğimizde zumbadan, hiphop’a, çocuk yogasından, sürpriz ödüllü yarışmalara kadar birbirinden eğlenceli ve spora teşvik edici aktivitelerle minik sporseverler harika bir 23 Nisan yaşayacak! Şimdi istersen 23 Nisan programımıza detaylıca bir göz atalım!

O halde gelelim kayıt aşamasına. Yukarıda da değindiğimiz gibi online etkinliğimiz ücretsiz ve tek yapman gereken buraya tıklayarak kayıt işlemini gerçekleştirmek. Sonrasında ise spor ve eğlence dolu bir 23 Nisan sizleri bekliyor!

O halde geri sayım başlasın! Herkese spor dolu bir 23 Nisan diliyoruz!

Tüm sportif ihtiyaçların için mağazalarımıza gelebileceğini veya decathlon.com.tr‘yi ziyaret edebileceğini sakın unutma! Spor sadece bir tık uzağında!

Sağlıkla ve sporla!