NBA lisanslı ürünleri artık seninle! Decathlon basketbol markası olan TARMAK, artık bir NBA ortağı. Gerçekleştirilen NBA & Decathlon iş birliği kapsamında NBA takımlarının logoları ve renkleri kullanılarak tasarlanan bu özel koleksiyon sayesinde daha iyi performans göstermek için ihtiyacın olan ideal basketbol ayakkabısına ve motivasyona sahip olacaksın. Los Angeles Lakers, Boston Celtics, Houston Rockets ve daha birçok NBA takımını bulabileceğin bu basketbol ayakkabılarını yakından incelemeye ne dersin?

NBA Los Angeles Lakers Erkek Basketbol Ayakkabısı – Siyah – SE900 TARMAK

nba lisanslı ürünler
Yakından incelemek ve satın almak için hemen tıkla!

TARMAK Los Angeles Lakers erkek basketbol ayakkabısı, haftada 3 günden fazla idmana giden sporcular için dizayn edilmiş bir üründür. Basketbol ayakkabısı, hızlı ve çok yönlü oyuncuların daha rahat hareket etmesi için orta boy gövde ile tasarlanmıştır. Ayrıca spor ayakkabısının sahip olduğu ultra dinamik taban yapısı ihtiyacın olan itiş gücünü en iyi şekilde sağlarken darbe emici özelliği de konforlu bir kullanım olanağı sunar. Bununla birlikte basketbol ayakkabısının tasarımında Lakers amblemi ve renkleri dikkat çeker. 

NBA Boston Celtics Erkek Basketbol Ayakkabısı – Yeşil – SE900 TARMAK

nba lisanslı ürünler
Yakından incelemek ve satın almak için hemen tıkla!

Sıkı bir NBA takipçisi ve Boston Celtics taraftarı isen bu ayakkabı tam sana göre. Ürünün tasarımında yer alan Boston Celtics amblemi ve detaylarda hakim olan yeşil renk, antrenman sırasında ihtiyacın olan motivasyonu en iyi şekilde sağlar. Ayrıca basketbol ayakkabısının taban kısmında kullanılan Pebax teknolojisi hafif yapısı ile dinamizmini korumaya yardımcı olur. Ayakkabının darbe emici özelliği ise rahat bir kullanım olanağı sunar.

NBA Golden State Warriors Çocuk Basketbol Ayakkabısı – Mavi – SS500M TARMAK

nba lisanslı ürünleri
Yakından incelemek ve satın almak için hemen tıkla!

TARMAK SS500M NBA çocuk basketbol ayakkabısı, düzenli bir şekilde antrenmanlara devam eden sporcular için üretilmiştir. Orta seviye oyuncular için imal edilen ürünün tasarımında Golden State Warriors renkleri ve logosu dikkat çeker. Bununla birlikte basketbol ayakkabısında kullanılan enjekte köpük taban, sağladığı darbe emici özellik ile idman sırasında ideal konfor sunar. Ayrıca nefes alabilir yapısı ile de ön plana çıkan ürün, kauçuk tabanı ile maksimum seviyede tutunma sağlar.

NBA Houston Rockets Çocuk Basketbol Ayakkabısı – Kırmızı – SS500M TARMAK

nba lisanslı ürünleri
Yakından incelemek ve satın almak için hemen tıkla!

Houston Rockets’ın kırmızı renkleri ile tasarlanan SS500 çocuk basketbol ayakkabısı, darbe emici taban yapısı ile uzun süreli antrenmanlarda rahat bir kullanım olanağı sunar. Spor ayakkabısının nefes alabilir yapısı minik basketbolcuların ayaklarının antrenman süresince kuru kalmasına yardımcı olur. Ayrıca dış taban kısmında kullanılan kauçuk miktarı sporculara üst seviyede zemin kavraması sunar.

NBA Brooklyn Nets Çocuk Basketbol Ayakkabısı – Beyaz – SS500M TARMAK

nba lisanslı ürünleri
Yakından incelemek ve satın almak için hemen tıkla!

NBA Brooklyn Nets çocuk basketbol ayakkabısı, minik basketbol oyuncuları için özel olarak dizayn edilmiştir. Düzenli olarak antrenman yapan sporcular, üründe kullanılan kauçuk taban ile sağlam bir zemin tutuşuna elde eder. Bununla birlikte EVA taban yapısına sahip basketbol ayakkabısı, sunduğu darbe emici özellik sayesinde sporcuların antrenman boyunca konforlu bir deneyim yaşamasına olanak tanır. Ayrıca ürünün dizaynında ön plana çıkan Brooklyn Nets amblemi ve beyaz renk hakimiyeti geleceğin basketbolcularına gerekli motivasyonu sağlar. 

NBA Milwaukee Bucks Çocuk Basketbol Ayakkabısı – Yeşil – SS500M TARMAK

nba lisanslı ürünleri
Yakından incelemek ve satın almak için hemen tıkla!

Tasarımında NBA’in başarılı takımlarından Milwaukee Bucks’ın renkleri ve amblemi kullanılan çocuk basketbol ayakkabısı, antrenmanlarına düzenli olarak devam eden orta seviye basketbolcular için üretilmiştir. Sporcuların antrenman sırasında kaymasını engellemek için kauçuk taban ile dizayn edilen basketbol ayakkabısı, nefes alabilir yapısı ile oyuncuların ayaklarının terlemesini önler. Bununla birlikte test edilmiş darbe emici özelliği ile satışa sunulan ürün, minik sporcuların yeteneklerini geliştirmek için gereksinim duydukları tüm unsurları en iyi şekilde sunar. 

NBA lisanslı ürünleri bu kadar mı? Elbette HAYIR! Birbirinden farklı NBA lisanslı ürünlerimizi mağazalarımıza gelerek ya da decathlon.com.tr’yi ziyaret ederek inceleyebilir ve satın alabilirsin! Düzenli olarak devam ettiğin basketbol antrenmanlarında kullanmak üzere, ihtiyacın olan konforu sunacak bir ayakkabı arıyorsan NBA & Decathlon ortaklığında üretilen basketbol ayakkabısı modellerini ve tekstil ürünlerini buraya tıklayarak inceleyebilir ve beğendiğin ürünü hemen sipariş verebilirsin.

Tüm basketbol ihtiyaçların için hemen buraya tıkla!

Sağlıkla ve sporla kal!