Tatillerini doğa ile iç içe geçirmek isteyen ya da hemen her mevsimde kamp yapmayı seven kullanıcılar için satın alacakları çadırın kalitesi ve genel özellikleri oldukça önemlidir. Quechua marka çadır modelleri, kamp ve doğa tutkunlarının ihtiyaç duyduğu tüm teknik detayları sunması ile dikkat çeken seçenekler arasında yer alır. Kurulumu kolay, tatil bitiminde pratik bir şekilde toplanabilen ve iki kişilik olma özelliğiyle konforlu bir konaklama imkanı sunan Quechua 2 Seconds Easy Fresh&Black çadır kamp keyfini çok daha kaliteli bir hale getirir! 

Quechua 2 Seconds Easy Fresh&Black Çadır Özellikleri

Doğada vakit geçirmeye karar verdiğinde farklı koşullar için de uygun olacak, dayanıklı bir çadır modeli seçmen gerekir. Böylece doğayla iç içe geçireceğin tatilinin dış etmenler yüzünden bozulmasının da önüne geçmiş olursun. Quechua 2 Seconds Easy Fresh&Black çadır, rüzgar direnci, su geçirmezlik ve ısı azaltma özelliklerine sahiptir. Rüzgar direnci özelliği sayesinde doğru şekilde monte ettiğin Quechua marka çadırın 50 km/sa rüzgar hızına karşı bile dayanıklı olacaktır. 3 saat boyunca 200L/sa su altında kalarak test edilen Quechua 2 Seconds Easy Fresh&Black çadır, yağmurlu havalarda bile kamp keyfini doyasıya yaşamana yardımcı olur. Yazın yapılan kamplarda ısının direkt olarak çadırın içerisine yayılmasını engelleyen ısı azaltma özelliği ise yaz kamp deneyimini çok daha kusursuz bir hale getirir. Bunun yanı sıra maksimum havalandırma sağlayan yapısı sayesinde çadırın içinin sürekli olarak temiz hava alması sağlanır. Sineklik ile zemin arasında kalan bölgede çadır içerisinde sürekli bir hava sirkülasyonu olmasını sağlar.

quechua 2 seconds

Gündüz uykusunu seven kullanıcılar Quechua marka çadır ile kampta bile bu arzusundan mahkum kalmaz. Gün ortasında bile %99 karanlık sağlayan özelliği ile günün her saati dinlenmek ya da uyumak için çadırına çekilebilirsin. Kamp tutkunları için çadır söz konusu olduğunda kurma ve kaldırma kolaylığı da oldukça önemlidir. Çünkü çadır özgürlüktür ve kamp tutkunları diledikleri anda çadırlarını alarak başka bir lokasyona seyahat etmek isteyebilir. Quechua marka çadır yalnızca 4,7 kg ağırlığındadır ve özel kılıfı sayesinde kolayca taşınabilir. Bunun yanı sıra EASY teknolojisi sayesinde yalnızca 1 dakikada kurabileceğin çadırı aynı kolaylıkla toplayabilirsin. Kendi kendine ayakta duran yapısı da çadırın kurulumunu kolaylaştıran detaylar arasında yer alır. 

quechua 2 seconds

Quechua 2 Seconds Easy Fresh&Black ürününü satın aldığında kutu içerisinde sizlere bir adet önceden kurulmuş 205×145 cm genişliğinde ve 110 cm yüksekliğinde oda, bir adet su geçirmez dış tente, 12 adet kazık, altı adet direk ve bir adet kılıf gönderilir. Bu ürünler sayesinde çadırın kurulumunu kolayca tamamlayabilir.

quechua 2 seconds

Kamp Deneyimini İleri Taşıyın: Quechua 2 Seconds Easy Fresh&Black

Kamp, çoğu kullanıcı için bir tutkudur ve çadır seçimi de bu tutkunun en önemli parçası olarak öne çıkar. Quechua marka 2 Seconds Easy Fresh&Black model çadır, kamp deneyimini en üst seviyeye taşımak için tasarlanmıştır. Güneşte bile daha iyi bir uyku sağlayan BLACK özelliği ve çadırının içinin daima havalanmasını sağlayan maksimum havalandırma sistemi FRESH özellikleri sayesinde kamp deneyiminin her anından keyif alırsın.

quechua 2 seconds

Çadırını yalnızca bir dakikada kurabilir, aynı hızla toplayabilir ve kamp tatilini tek bir lokasyona bağlı kalmadan özgürce yaşayabilirsin. Aynı zamanda çevre dostu olarak üretilen Quechua marka çadırın iç odasında, zemin matında ve dış tentenin mavi kısımda dope-dyed işlemi uygulanmıştır. Bu, ipliğin üretimi sırasında boyandığı anlamına gelir. Dış tentenin beyaz kısmında ise boyama yoktur ve bu da çadırın üretimi sırasında kullanılan su miktarını ve kirliliği azaltır!

quechua 2 seconds
Yakından incelemek ve satın almak için hemen tıkla!

Eşsiz bir kamp deneyimi için 3 önerimizi paylaştığımız yazımız için hemen buraya tıkla!

Sen de pratik, konforlu bir kamp deneyimi yaşamak istiyorsan tüm ihtiyaçların için mağazalarımıza gelebilir veya decathlon.com.tr‘yi ziyaret edebilirsin!

Sağlıkla ve sporla kal!