Yenilikçi ve fonksiyonel spor giyim, ayakkabı, aksesuar ve ekipmanları bir arada bulabileceğin geniş bir koleksiyonlara sahip olan Decathlon, su ve yaz spor ürünleriyle de dikkat çekiyor. Dalış sporuna gönül verenler için hayati önem taşıyan gereçlerin başında gelen paletler dalma, yükselme, su yüzüne çıkma gibi eylemlerin niteliğini belirliyor. Subea 900 yetişkin şnorkelle dalış paleti, gizemli denizaltı dünyasını keşfetmek isteyenlerin favorisi haline geliyor. Bu ürün deniz kıyısında ve dibinde kısa süreli dalış yapan kişilere hitap ediyor. Kaliteli materyallerden üretilen Subea 900 konforu ön planda tutan rahat giyilebilir tasarımıyla öne çıkıyor. Paletleri tek başına zorlanmadan giyebilir, aynı şekilde ayaklarından rahatlıkla çıkarabilirsin. 

Serbest ve tüplü dalışta diğer ekipmanlarla uyum içinde kullanabileceğin bu paletin kullanım alanı oldukça geniş. Scuba yapan kişiler ve dalış eğitmenleri tarafından havuz ve denizde yapılan teorik ve pratik derslerde kullanılıyor. Profesyonel dalgıçlar, su altı arama kurtarma ekipleri, su altı polisi, jandarma su altı arama kurtarma timi, denizin derinliklerinde inceleme yapan akademisyenler gibi birçok meslek dalına mensup kişi tarafından sıklıkla başvurulan temel dalış malzemelerinden birisi olarak önemini koruyor. Ayrıca su altı fotoğrafçıları, belgesel yapımcıları, su altı kaynakçıları, arkeologları ve mühendisleri ile Deniz Kuvvetleri Komutanlığı’na bağlı denizaltı mürettebatı da dalışları esnasında şnorkelle dalış paletlerinden yararlanıyor.

Dalış Keyfini Artıran Ergonomik Subea 900 Palet 

Subea 900 dalış paleti, 36/37 numaradan 44/45 numaraya kadar her ebattaki ayağa uyum sağlayan geniş alternatifleriyle seçme şansı sunuyor. Ayağı tam olarak kavrayan iç ayakkabı kısmı ve numarayla doğru orantılı olarak değişen pala ağırlığı, birlikte gerekli bütünlüğü oluşturuyor. Dalış için gerekli olan gücü sağlayan pala boyutu ile dikkat çeken ürün, ergonomik iç ayakkabı tasarımıyla farkını ortaya koyuyor. Değişken kalınlığı ile üst düzey rahatlık sağlıyor ve dalış deneyimini verimli hale getiriyor. İdeal sertliğe sahip olmasıyla suyu kusursuz bir şekilde iterken aynı zamanda sağlıklı dalış için gerekli ortamı yaratıyor. 23°’lik pala açısı sayesinde paletleri suyun içinde hızlı ve rahat bir şekilde hareket ettirebilirsin. Bu özelliği ile kolay kullanılabilir bir ürün olduğunu kanıtlayan Subea 900, tüm dalış deneyimlerin boyunca yanından ayırmayacağın ekipmanlardan birisi oluyor. Dalış esnasındaki yüzme aktivitesi boyunca adeta vücudunun bir parçası haline gelen palet, seninle birlikte uyum içerisinde hareket ediyor. 

Denizaltını Subea 900 Yetişkin Dalış Paleti ile Keşfet

Şık ve modern tasarımı ile yaşam stilini yansıtan Subea 900, işlevselliğinin yanı sıra havalı görünümüyle de ilgi odağı oluyor. Pozitif enerji veren canlı renklerdeki detaylarla zenginleşen bu ürün ile dalış keyfini daha özel hale getirebilir, kendini her an motive hissedebilirsin. Şıklıkla kaliteyi birleştiren Subea 900, üretiminde kullanılan bileşenlerle ne kadar güçlü olabileceğini gösteriyor.

Pala kısmını oluşturan %30 stiren etilen bütadien stiren ve %70 polipropilen materyaller, ürünü uzun süre boyunca aynı performansla kullanabileceğinin sinyallerini veriyor. Ürünün hangi koşullarda saklandığı da uzun süreli kullanıma giden yolda önem taşıyor. Ürünü kuru, düz ve ışık almayan bir yerde saklaman tavsiye ediliyor. Ayrıca akıntılı ve dalgalı sularda kullanmaman da dikkat edilmesi gereken hususlar arasında yer alıyor. Güvenlik ve verimlilik için Subea 900 yetişkin dalış paletini kullanma ve saklama aşamalarında özenli davranmak gerekiyor. Sen de dalış sporuyla tanışmak veya su altı mesleklerinden birisini seçmek istiyorsan amacına, ihtiyaçlarına, beklentilerine ve bütçene uygun dalış paletini Decathlon’un geniş ürün yelpazesi arasından kolaylıkla seçebilirsin. 

Dalış paleti seçerken dikkat edilmesi gerekenleri masaya yatırdığımız yazımız için hemen buraya tıkla!

Tüm sportif ihtiyaçların için mağazalarımıza gelebilir ya da decathlon.com.tr‘yi ziyaret edebilirsin!