Çocukların yaz mevsiminde güvenli ve konforlu bir yüzme deneyimi yaşamaları için tasarlanan Nabaiji TISWIN yüzme kolluğu ve kemeri, küçük yüzücülere büyük kolaylık sağlıyor. 2-6 yaş arasındaki çocukların kullanımına uygun olan TISWIN ile henüz yüzme bilmeyen miniklerin suya alışmasına yardımcı olabiliyor, yüzme öğrenme süreçlerine destek sağlayabiliyorsun. Havuzda ve denizde güvenle ve kolaylıkla kullanılabilen ürün, çocukların yüzme seviyesine göre 3 farklı şekilde ayarlanabiliyor. Çocukların yüzmeyi keşfetmesi için kullanabilecekleri en ideal ürünlerden biri olan Nabaiji TISWIN yüzme kolluğunu emniyet tokalı ayarlanabilir kayışı, kemerli yapısı ve üzerinde yer alan panda baskılarıyla küçük yüzücülere giydirebilir, güvenle kullanabilirsin.

yüzme kolluğu

Küçükler Yüzerken Güven İçinde

TISWIN yüzme kolluğu ve kemeri, sadece kolluk olarak, sadece kemer olarak ya da kolluk ve kemer birlikte olacak şekilde kullanılabiliyor. Standartlara uygun şekilde su üzerinde tutma özelliğine sahip olan ürün, 50 Newton batmazlık seviyesine sahip bulunuyor. Çocukların suyu, yüzmeyi ve dalmayı keşfetmesi için tasarlanan ürün, psikomotor gelişimlerine de yardımcı oluyor. Çocuğun gelişimine uygun olarak artan ve azalan bir yüzerlik seviyesi sunan TISWIN, farklı yüzme pozisyonlarının keşfedilmesine destek oluyor.

Çocuk Yüzme Aksesuarı TISWIN Nasıl Kullanılır?

Çocuğun yüzme alıştırmaları yapabilmesi için suyun üzerinde kalmasını sağlayan TISWIN yenilikçi yapısıyla sudan keyif almanın da önünü açıyor. Suyun içinde güvenle hareket edebilen minikler, ilk yüzme hareketlerini yaparken hiç zorlanmıyor.

TISWIN ürününün 3 ayrı kullanım şekli bulunuyor. Başlangıç aşamasında kolluklar ve ön kemer kısımları birlikte kullanılıyor. İkinci aşamada, henüz yüzme bilmeyen küçüklerin suyun içinde dikey şekilde hareket edebilmeleri için sadece kolluklar kullanılırken 3. aşamada ise kolluklar çıkarılıyor ve sadece kemerle suya giriliyor. Bu aşamada artık küçüklerin yüzücü pozisyonuyla tanışması için suda yatay pozisyon almaları sağlanırken ilk yüzme hareketleri de bu aşamada gerçekleştiriliyor.

yüzme kolluğu

TISWIN Yüzme Kolluğu ve Kemerini Kullanırken Dikkat Etmen Gerekenler

  • Çocuk yüzme kolluğu TISWIN’i daha güvenli ve doğru şekilde kullanabilmek için dikkat etmen gereken bazı noktalar bulunur. Bu sayede küçüklerin yüzmeyi keyif alarak keşfetmesine yardımcı olabilirsin.
  • TISWIN’i üzerinde bulunan ve hava kaçırmayan PVC valf kapağı aracılığıyla şişirebilirsin. Bunun için valf kapağının altına basman yeterli. Şişirme işleminin ardından kapak 2 saniye içinde kapandığından valfi hızlıca kapatman yerinde olur. Bu esnada ürünün bir miktar hava kaçırması normaldir.
  • TISWIN’in karın bölümünü çocuğun karnının üst kısmına yerleştirip bağlayabilirsin. Çocuğa giydirdikten sonra şişirmenle birlikte ürün, çocuğunun bedenini konforlu şekilde kavrayacaktır.
  • Ürünün uzun süre kullanılması ciltte tahrişe yol açabileceğinden TISWIN’in altına bir üst giyilmesi önerilir.
  • Ürünü karnın üst bölgesine yerleştirmen çocuğunun bedenini rahatça kavramasını sağlayacaktır. Göğüs bölgesine yerleştirmen halinde ürün yüksek kalabilir ve konforlu bir kavrama sağlanamayabilir.
  • TISWIN’ın kolluk bölümünü her zaman maksimum seviyede şişirmen yerinde olacaktır. Kemer bölümü ise sırt pozisyonundayken fazla şişirilmemelidir. Çocuğunun arkaya ya da öne doğru gitmesi durumunda dengesini koruması için karın bölgesinin şişirme seviyesini artırabilirsin.
  • TISWIN sayesinde çocuklar suya atlamanın keyfini de çıkarabilir. Bunun için suyun derinliğine dikkat etmen yeterlidir.
  • TISWIN, 15-30 kg ağırlığındaki çocuklar için idealdir. Çocuk 15 kg’ın altındaysa kolluklar büyük gelebilir ve bu da yüzerken zorlanmasına neden olabilir.
yüzme kolluğu
Diğer renklerini keşfetmek ve satın almak için hemen tıkla!

Çocukların Konforu İçin TISWIN

TISWIN’in iç katmanı ftalat içermez ve % 100 polivinil klorürden üretilmiştir. Ürünün dış katmanı % 50 polyester, % 50 poliamitten oluşur. Köpük kısmı % 100 polietilen malzemeden üretilen TISWIN’in toka kısmı % 100 polioksimetilen, kemer kayışı ise % 100 polipropilenden meydana gelir.

Uzun ömürlü ve dayanıklı bir ürün olan TISWIN’i kullandıktan sonra soğuk suyla yıkaman ve güneşin altında bırakmamaya özen göstermen gerekir. Ürüne kuru temizleme yapılmaz. Ürünü daima elde yıkamalı ve beyazlatıcı kullanmamalısın. TISWIN’e tamburlu kurutma yapmamalı ve ütülememelisin. Duru su ile yıkanması tavsiye edilen ürünü açık havada kurutabilirsin.

Yüzmeye başlamak için ideal yaş nedir? Hemen buraya tıkla ve detaylı yazımızı okumaya başla!

Sağlıkla ve sporla kal!