Yaz tatilinde keyifli vakit geçirmek amacıyla sportif içerikli alternatiflere yönelmek isteyenler için kusursuz bir seçim olan plaj tenisi, çocuklar ve yetişkinlerin tatil sürecini renklendiriyor. Bu keyifli yaz sporunun en çok oynandığı yerler deniz kenarı, havuz ve kumsallar olurken bahçe, teras gibi geniş ve açık alanlarda da oynanabiliyor. Artengo Woody plaj tenisi seti, 2 adet raket ve 1 adet toptan oluşuyor. Yaklaşık 240 g. ağırlığı ile kolay kontrol edilebilen oldukça hafif raketler kolu yormadan saatlerce oynamaya olanak veriyor. Ürünü çantada ve araba bagajında taşıyabilir, gittiğin her yere yanında götürebilirsin. İki kişi ile oynanan plaj tenisi ile arkadaşın ve aile üyelerin ile güzel vakit geçirebilirsin. Birkaç kişi bir araya gelerek ufak bir turnuva düzenleyebilir, unutulmaz anılar biriktirebilirsin.

plaj tenisi

Ergonomik ve Rahat Kavrama Sağlayan Artengo Woody

Yaz sıcağında elden kaymayan ve rahat bir tutuş imkanı veren Artengo Woody plaj tenisi seti bu özelliği ile dikkat çekiyor. Mükemmel tutuş sağlayan ergonomik köpük sap ile topa daha rahat vurup karşı tarafa gönderebilirsin. Yumuşak top ve konforlu raketler ile ideal vuruş hızını yakalayabilirsin. Kaliteli bileşenlere sahip olan ürünün sopa kısmı %5 etilen vinil asetat ve %95 ahşap materyalden üretiliyor. Top %100 sentetik kauçuktan elde ediliyor. Taşıma çantasında ise %90 polyester ve %10 polipropilen malzeme göze çarpıyor. Kaliteli malzemeleri zevkli tasarım unsurlarıyla birleştiren Artengo Woody ile kusursuz bir plaj tenisi deneyimi yaşayabilirsin. 

Plaj tenisini profesyonel olarak oynayanlar bunun için özel hazırlanan alanlarda bu aktiviteyi gerçekleştiriyor. Plaj voleybolu sahasına benzer şekilde belirli ölçülerle çerçevelenen ve ikiye bölünen bu saha içinde sporcular müsabakalarını gerçekleştiriyor. Günlük hayatta ise son derece özgür olan bu sporun oyun alanını kendin de belirleyebilirsin. Tarafların birbirinden ne kadar uzakta durduğu, topu ne kadar havaya fırlattığı, kaçıncı sayıda galibiyet geldiği gibi konular tamamen senin ve rakibinin kararına kalıyor. 

Renkli Tasarımıyla Dikkat Çeken Artengo Woody Plaj Tenisi Seti

Artengo Woody Plaj Tenisi Seti kırmızı, mavi ve neon açık turuncu / koyu mavi gibi renk seçenekleri sunuyor. Sap kısımları ise raketin gövde rengine uygun olacak şekilde dizayn ediliyor. Üzerinde renkli harflerin basılı olduğu raketler pozitif enerji veriyor. Kişisel zevkine göre seçebileceğin bu setlerin topları ise sarı olarak tasarlanıyor.

Bu spor için özel kıyafetler olduğu gibi amatör oyuncular için oyun esnasında giyilen kıyafetlerde de özgürlük söz konusu oluyor. Çok fazla efor sarf ettiren bu spor esnasında hareket kabiliyetini kısıtlamayan, vücudu sıkmayan kıyafetler seçmek rahatlık açısından önem taşıyor. Mayo, bikini, şort gibi kıyafetler ile atlet, tişört gibi giysiler de uygun seçenekler arasında yer alıyor. 

Oyun oynanan alanın zeminine uygun olarak terlik ve ayakkabı alternatiflerini değerlendirebilir, kumsalda çıplak ayakla da bu sporu rahatlıkla yapabilirsin. Burkulma, takılıp düşme gibi yaralanma ihtimallerine karşı oyunu engebesiz, taşsız ve düz bir yerde oynaman sağlık açısından iyi olabilir. Uzun ömürlü kullanım için ürünün kendi saklama çantasında ve kuru bir yerde saklanması tavsiye ediliyor. Sen de yaz tatiline hareket katmak, gün içerisinde eğlenirken spor yapmak ve sevdiklerinle güzel vakit geçirmek için Artengo Woody plaj tenisi setini ve çok daha fazlasını Decathlon’un geniş ürün yelpazesi arasından keşfedebilirsin.

Tüm su ve yaz sporlarıyla alakalı ihtiyaçlarını karşılamak için mağazalarımıza gelebilir ya da decathlon.com.tr‘yi ziyaret edebilirsin!

Kampta keyifli ve sportif zaman geçirmek için oynayabileceğiniz oyunları incelediğimiz yazımız için hemen buraya tıkla!

Sağlıkla ve sporla kal!