Pratiklik, şıklık ve dayanıklılığın bir araya geldiği TILT 500 B’TWIN elektrikli katlanır bisiklet modeli, sürüş keyfini farklı bir boyuta taşımak için tasarlandı. Ürünün güçlü batarya yapısı sayesinde eşsiz bir sürüş deneyimi mevcuttur. Elektrik desteğini pedal sensörü üzerinden yöneten bisiklet modeli, kısa sürede vazgeçilmezlerin arasına girmeye aday! Bununla birlikte yeni nesil katlanır bisiklet modelini sürüş yapmadığın zamanlarda da pratik bir şekilde gittiğin her yere götürebilir ve dilediğin an sürüş keyfine devam edebilirsin.  

elektrikli katlanır bisiklet

Güçlü Batarya Yapısı

Modern görünümü ve kullanışlı yapısı ile dikkat çeken bisiklet modelinin güçlü batarya tasarımı kullanıcılarından tam not almayı başarır. Elektrikli bisiklet seven kullanıcıların gözdelerinden bir tanesi olan ürün, uzun süreli kullanıma izin veren batarya ömrüne sahiptir. Bisikletin ekonomik modda 35 km, normal modda 25 km ve spor modunda 20 km kullanım ömrü mevcuttur. Bununla birlikte cihazın batarya kullanım ömrü lastik basıncına, zeminin yapısına, kullanım koşullarına ve sürücünün ağırlığına göre değişiklik gösterebilir. 2 yıl batarya garantisi sunan ürün, 300-500 şarj döngüsü boyunca kullanıma uygundur. 

Modelin bataryasının yanı sıra 250 W gücündeki Brushless motoru 26 torka sahiptir. Yenilikçi bisiklet modelinin bataryasının de entegre halde olduğu kadro tasarımı alüminyumdan üretilmiştir. 20 inç B’TWIN TILT portbagajlar ile uyumlu olan kadro son derece dayanıklıdır. 18,6 kg ağırlığına sahip olan bisikletin dikkat çeken özelliklerinden bir diğeri ise pratik şarj seçenekleridir. Ürünün bataryasını ister kadro üstünde takılıyken istersen çıkartarak dilediğin yerde şarj edebilirsin. 

Kompakt Tasarımla Gelen Pratik Kullanım

Hayatını büyük ölçüde kolaylaştıran TILT 500 B’TWIN elektrikli bisiklet modeli kompakt tasarımıyla oldukça pratik bir kullanım sunar. Çok yönlü kullanımı, katlanabilir oluşu ve elektrikli yapısı ile oldukça işlevsel olan modelle birlikte dilediğin her yeri keyifle keşfedebilirsin. Katlandığında son derece az yer kaplayan bisiklet modelini kişisel kullanımına uygun hale getirmek için gidonu ve seleyi ayarlayabilirsin. Cihazın gidondan kontrol edilebilen ön ve arka aydınlatmaları günün her saati kullanım şansı sağlar. 

elektrikli katlanır bisiklet

TILT taşıma kılıfıyla da uyumlu olan modele portbagajı rahat bir şekilde takmak için arka tekerin aks mıknatısını sökmek gereklidir. Cihazın pratik kullanımında etkili olan bir diğer nokta dünyaca ünlü Shimano vites sistemidir. 6 vitesli Shimano çevirmeli vites koluna sahip olan ürün, 52 dişli aynakol ve Shimano Tourney 6 vites arka aktarıcıya sahiptir. Aynı zamanda modelin V-Brake fren ayakları güçlü ve kademeli frenleme sunar. Konforu elden bırakmaman için alüminyum fren kolları kauçuk pedlidir. Frenleme sırasında elektrik desteği de devre dışı kalarak güvenli bir şekilde yavaşlayabilirsin. 

elektrikli katlanır bisiklet

Her Koşulda Üstün Dayanıklılık Performansı

Mavi rengiyle gözleri üzerinde toplayan elektrikli katlanır bisiklet modeli seni asla yalnız bırakmamak için tasarlanmıştır. Patlama ihtimaline karşı güçlendirilmiş 20×1,75 boyutundaki tekerler çift katlı jantlarıyla oldukça serttir. Her kullanımda yüksek performans elde edilmesi ve hafifliğiyle kolaylık sağlaması için tekerlerin kullanımında skinwall teknolojisi kullanılmıştır. Yüksek yön kontrolü sağlayan tekerleklere ek olarak çelik maşa yapısı kusursuz dayanıklılık sonuçları sunar. Aynı zamanda modelin çalınmalara karşı dayanıklı somuna ve 34 mm çapa sahip sele borusu ile güvenli bir kullanım elde edebilirsin. 

elektrikli katlanır bisiklet

Bununla birlikte otomatik emniyetli mandalı olan gidon yapısı hızlı kilit sistemine sahiptir. Yarı yükseltilmiş alüminyumdan elde edilen gidon tasarımı ayarlanabilir özellikleriyle kolaylık sağlar. Kaliteli bisiklet modelinin bakımında belirli hususlara dikkat ederek aldığın verimin uzun süreler boyunca yüksek olmasını sağlayabilirsin. Zaman içerisinde basınç kaybı yaşayacak olan lastiklerin düzenli olarak şişirilmesi önerilir. Lastiklerin inik durumda olması hem bataryaya hem de pedal performansına olumsuz etki yaratır. Kış aylarında en az 3 ay arayla şarj edilmesi gereken bisiklet modeline yapacağın tüm müdahalelerde bataryayı çıkarmayı ve elektriği kesmeyi unutmamalısın. 

elektrikli katlanır bisiklet

Katlanır bisiklet alırken en çok sorulan 4 soruyu cevapladık! Okumak için hemen buraya tıkla!

Tüm bisiklet ihtiyaçların içinse mağazalarımıza gelebilir veya decathlon.com.tr‘yi ziyaret edebilirsin!

Sağlıkla ve sporla kal!