Suyun içinde ve dışında estetik tasarımı ve kaliteli yapısıyla dikkatleri üzerinde toplayan Isa Foamy OLAIAN bikini üstü ile her türlü dalgalara meydan okuyabilirsin. Sporcu sütyeni kesime sahip olan bikini üstü, sörf yaparken kusursuz bir kavrama sağlar. Her anında konforlu hissetmen için özel olarak tasarlanan ürünün göğüs altında elastik geniş bir bant tasarımı mevcuttur. En zorlu dalgalarla mücadele etmek isteyen kullanıcılar için tasarlanan bikini üstü, açık sırt yapısının konforu ve delikli tasarımın ayarlanabilir yapısıyla kullanıcılarından tam not almayı başarır. Sen de siyah rengi ve kaliteli yapısıyla dikkat çeken bu ürünle sörf keyfine yeni bir boyut kazandırabilirsin. 

Sörf Bikini Üstü

Sörf Deneyimine Sınıf Atlatır

Her kullanımda üstün performansı ve konforlu yapısıyla farkını hissettiren bikini üstü modeli, sörf deneyiminin çok daha rahat ve keyifli olmasını sağlar. Decathlon’un sörf markası olan OLAIAN, Fransa’nın güneyinde yer alan Hendaye’de bulunmaktadır. Yeni nesil sörf ve bodyboard markası, denizin kıyısında olan ofisinde tasarladığı ürünleriyle en iyisini sunmak için kendisini sürekli olarak geliştirir. Tasarladığı her ürününü denizin dalgalarıyla gerçek koşullarda test ederek kavrama seviyesini net bir şekilde ölçer. Bu sayede başarılı markanın ürünleri sörf deneyiminde eşsiz sonuçlar sunar. İleri seviyede sörf yapan kullanıcılar için de ideal olan bikini üstü modeli, yoğun antrenmanlar ve vücut yapısı göz önünde bulundurularak tasarlandı. Antrenman sırasında kulaç atarken, dalış yaparken veya dönüş hareketinde güçlü dalgalarla uğraşırken bu kullanışlı ürüne sonuna kadar güvenebilirsin. Dalganın gücüne aldırış etmeden vücudunu sıkı bir şekilde saran bikini üstü modeli, yaptığın her hareketinde yerini güçlü bir şekilde korur.

   

Sörf Bikini Üstü

Vücuda Uyum Sağlayan Tasarım

Her alanda yüksek performans gösteren bikini üstü modelinin avantajlı yapısı, kişisel kullanımda kazandırdığı üstün uyum sonuçlarıyla da ön plana çıkar. Bir metreyi aşan güçlü dalgalarda sörf yapmayı seven kullanıcıların bikini üstlerinde son derece önemli olan kavrama özelliği, bu yeni nesil üründe oldukça yüksektir. İstenmeyen olumsuz durumlarla karşılaşmanın önüne geçmek için tasarlanan Isa bikini üstü, göğüs altından geçen geniş elastik bandıyla kaydırmazlık açısından mükemmel sonuçlar sunar. Kişisel kullanımın için rahat bir şekilde ayarlama yapabilmen için modelin dekolteli sırtı ayarlanabilir tasarıma sahiptir. Dalga gücü ve manevralara aldırış etmeden konforlu bir kullanım elde etmeni sağlayan ürünün açık omuz tasarımı kulaç atmanı da kolaylaştırır. Vücuduna oturan ve kendini bırakmayan ürün, su içerisinde ve dışında rahat özgürce hareket etmeni sağlar. Kuru haliyle denediğin ürün, üstüne tam olarak oturuyorsa suya girdiğinde de kendini bırakmayarak güçlü tutuşunu sürdürür. Modelin tasarımında kullanılan materyallerin içerdiği elastan bileşeni su içerisinde oluşabilecek esnemenin önüne geçer. 

ISA FOAMY OLAIAN Modelinin Avantajları

En zorlu dalgalarla rahat bir şekilde baş edebilmen ve sörf keyfini kusursuz bir şekilde yaşaman için tasarlanan bikini üstü beraberinde pek çok avantaj getirir. Decathlon ayrıcalığıyla modelin bedeninin sana tam olmadığı zamanlarda pratik bir şekilde değişim yapabilirsin. Ürünü değiştirmek için mayonun etiketini kesmemen yeterlidir. Modelin kazandırdığı avantajlar, kullanıcılarının yanı sıra çevreye de etki eder. Uzun kullanım ömrü ile bütçe dostu da olan bikini üstü modeli, çevresel etiketleme yaklaşımındaki başarılı sonuçlarıyla fark yaratır. Ürünün avantajlarından bir diğeri pratik bakıma sahip olmasıdır. İlk kullanımdan önce yıkamanın önerildiği ürünü her kullanım sonrası durulaman mayonun yeni hissini korumasını sağlar. Çamaşır makinesinde yıkamaya uygun olan modeli en fazla 30 derecede yıkama yapan programlarda kullanmalısın. Aynı zamanda ürünü klorlu su ile uzun süre temas ettirmeyerek kullanım ömrünü uzatabilirsin. 

Sörf Bikini Üstü

Sörf tahtası seçerken dikkat edilmesi gerekenleri belirttiğimiz yazımız için hemen buraya tıkla!

Tüm sörf ihtiyaçların için mağazalarımıza gelebilir ya da decathlon.com.tr‘yi ziyaret edebilirsin!

Sağlıkla ve sporla kal!