Kamp ve doğa sporu etkinlikleri hijyen konusunda dikkat gerektiren aktiviteler arasında yer alıyor. Kamp maceralarında hijyenini kusursuz bir şekilde sağlayabilmen için tasarlanan ürünler ise ergonomik yapısı ve yüksek kalitesiyle fark yaratıyor. Decathlon imzalı hijyen ürünleri arasında solar basınçlı kamp duşu da bulunuyor. Kamp, avcılık, dağcılık gibi etkinliklerde kullanabileceğin solar basınçlı kamp duşu, en zorlu doğal ortamlarda bile kolayca duş alabilmene ve sağlığını koruyabilmene yardımcı oluyor. Peki, Decathlon duş modeli hakkında neler biliyorsun? Eğer tüm doğa etkinliklerinde sana benzersiz bir avantaj sağlayacak bu etkili ürünü daha yakından tanımak istersen aşağıdaki bilgilere hemen göz atabilirsin.

Yakından incelemek ve satın almak için hemen tıkla!

Geniş Kapasite, Yüksek Performans

Decathlon tarafından doğa tutkunları ve sporcular için özel olarak üretilen kamp duşu, 10 litrelik su hacmiyle sana büyük bir avantaj sağlıyor. En imkânsız doğa koşullarında bile özgürce duş alabilmeni sağlayan ürün, üzerinde yer alan çalıştır / durdur tuşuyla da suyu tasarruflu bir şekilde kullanabilmene yardımcı oluyor. Ürünün çalıştır / durdur tuşu, suyu yalnızca ihtiyaç duyduğun anda akıtmana yardımcı oluyor ve böylece sıcak suyun boşa gitmesinin önüne geçiyor. Ürünün basınçlı tasarımı da sana büyük kolaylık sağlayacak detaylar arasında. Basınç özelliği sayesinde haznesindeki suyu yukarı doğru yönlendirebilen kamp duşu, herhangi bir yere asılmadan kolaylıkla kullanılabiliyor. Böylece duşunu istediğin yerde alman mümkün hâle geliyor. Ağız bölümü geniş olan basınçlı duş, doldururken vakit kaybetmeni engelliyor. Ürünün hızlı kuruma özelliği ise kamp etkinliklerinde kişisel bakım işlemlerini en az zahmetle tamamlayabilmeni sağlıyor. Saklama çantasına ve taşıma kayışına sahip olan solar basınçlı kamp duşu, bu sayede istediğin yere rahatça taşınabiliyor. Ormanda ve dağlık alanlarda yapacağın uzun yürüyüşlerde sırtında kolayca taşıyabileceğin ürün, yalnızca 870 gram ağırlığı sayesinde vücuduna ekstra yük bindirmiyor. 

Yakından incelemek ve satın almak için hemen tıkla!

Tüm İhtiyaçlarına Yanıt Veren Detaylar

Decathlon solar basınçlı kamp duşu, tüm ihtiyaçların göz önünde tutularak üretilmesi sayesinde sana benzersiz avantajlar sağlıyor. Ürünün en önemli detayları arasında ideal boyutları da bulunuyor. Kapalı hâldeyken yalnızca 22 x 39 x 12 cm ebatlarında olan kamp duşu, bu sayede hem tek başına hem de sırt çantası içinde taşınabiliyor. Termoplastik üretan, polyester, polipropilen ve akrilonitril bütadien strien gibi malzemelerden elde edilen kamp duşu, bu sayede dayanıklı bir yapı sergiliyor. Sızdırma ve akıtma gibi sorunlarla karşılaşmayan ürün, suyunu güvenli bir şekilde muhafaza edebiliyor ve kullanım kazalarıyla karşılaşmanın önüne geçiyor. Ürünü kullanarak suyunu ısıtman ise son derece kolay. Solar duşunu doldurduktan sonra 12:00-18:00 saatleri arasında güneş alan bir noktaya bırakman, sıcak suyla duş alma deneyimi yaşayabilmen için yeterli oluyor. Duşu araba camı içine bırakman ise aşırı ısınmaya yol açabileceği için önerilmiyor.

Yakından incelemek ve satın almak için hemen tıkla!

Zamana Meydan Okuyan Kalite

Solar basınçlı kamp duşu, yüksek kalitesi sayesinde zamana meydan okuyor ve uzun süre boyunca kullanılabiliyor. Üründen uzun süre faydalanman için ise çeşitli detaylara dikkat etmen öneriliyor. Duşunun içine dilersen kettle ile ısıttığın sıcak suyu ekleyebilirsin ancak eklediğin suyun 50°C seviyesini aşmamasına özen göstermende yarar bulunuyor. Duşunu darbelere ve kesici alet temasına karşı koruman da olası deformasyonları önlemene yardımcı oluyor. Ürünü kullandıktan sonra özenli bir şekilde temizlemen ve saklamadan önce kurutman da duşunun kullanım ömrünü uzatan detaylar arasında bulunuyor. Eğer sen de kamp etkinliklerinde sorunsuz bir şekilde duş almak ve kendini daima temiz hissetmek istersen Decathlon tarafından sana ve tüm doğa tutkunlarına özel olarak hazırlanan solar basınçlı duş modelini tercih edebilirsin.

Diğer kamp içeriklerimiz için hemen buraya tıkla!

Tüm kamp ihtiyaçların içinse mağazalarımıza gelebilir ya da decathlon.com.tr‘yi ziyaret edebilirsin!