Merhaba sporsever! Bu yazımızda konumuz: Yoga kıyafetleri! Yoga yapmaya giderken neler giyilmeli ve deneyimlediğim yoga kıyafetleri hakkında biraz konuşalım istiyorum.

Yoga kıyafetleri bizim için esnek, dikişsiz ve konforlu olmalı. Yoga yaparken vücudun hareketini kısıtlamamalı, vücut esnerken kıyafet de bir o kadar esnek olmalı ve seni rahatsız etmemeli. Yoga pozları esneme, güç üzerine de olabilir. Sadece esneme üzerine de olabilir. Belki sadece meditasyon yapıyorsun. Hadi senin ihtiyacın ne ise birlikte bir inceleme yapalım ve yoga yaparken ne giyeceğinden ve alacağımdan emin ol.  🙂

Öncelikle sana Decathlon’un en sevdiğim ve en rahat ettiğim taytından bahsetmek istiyorum! YOGA – SİYAH KIMJALY!

Yoga Kıyafetleri
Yakından incelemek ve satın almak için hemen tıkla!

Denediğim en rahat, fiyat performans olarak en beğendiğim taytlardan biri. Hatha yoga veya yin yoga yaparken tercih edebileceğiniz en iyi ürün. Esnek ve dikişsiz, vucüdu tamamen kaplayarak seninle beraber esneyen aynı zamanda üste duruşu ile tercih edebileceğin en iyi seçeneklerden biri 🙂

Ve sadeece internet satışı olan; YOGA – GRİ KIMJALY!

Yoga Kıyafetleri
Yakından tanımak ve satın almak için hemen tıkla!

Vücut desteği, esneklik, teri dışarı atma ve hareket serbestliği sağlayan mükemmel bir ürün! Ekstra siyah kullanmak istemeyenler içinde bir tercih sebebi. Benim yine en beğendiğim seçeneklerden biri.

Tayt almaktan sıkıldın, hem rahat hem iki tane olsun mu istiyorsun! O zaman senin için eşsiz bir seçenek; ÇİFT TARAFLI SPOR TAYT / YOGA – GÜL KURUSU / MOR KIMJALY!

Yoga Kıyafetleri
Yakından tanımak ve satın almak için hemen tıkla!

Ve sırada rengarenk alt-üst kombin yapacağın seçenekler var!

Yine esnekliği,renkleri, teri dışarı atma özelliği ile memnun kalacağınız yoga taytlarını tanıştırayım.

Bir çok kullanıcadan aldığım geri dönüiş bu taytların çorap gibi duruyor oluşu. Taytların çorap gibi durmasının sebebi tamamen dikişsiz ve esnek olmasından! İlk görüş sizi yanıltmasın ve bu esnek yoga taytlarını mutlaka deneyin, üste duruşu sizi ikna edecektir!

Meditasyon yaparken veya yoga sonrası giyilecek şeçenekleri sunalım..

Yoga Kıyafetleri

Sabah serinliğinde meditasyon yapanlar bilir ki üzerime alcağım şey beni sıcak tutmalı aynı zamanda yumuşak ve kol, bel kısımlarından uzun olmalı. Bu açıdan hem dokusunu hem kullanışını ve duruşunu çok sevdiğim bir ürün var: Kimjaly Relaxation Yoga Sweatshirt’ü. Aynı zamanda yoga sonrası da kullanabilirsiniz.

Yoga Kıyafetleri
Yakından tanımak ve satın almak için hemen tıkla!

Bir de yoga sonrası giyilecek yoga pantolonumuz. Hamile yogilerin de kullanabileceği karın desteği var 🙂

Yoga Kıyafetleri
İncelemek için hemen tıkla!

Meditasyon minderi ve shavasana’da kullanacağınız yoga minderini de sakın unutmayın!

Yoga Kıyafetleri

Sağlıkla ve sporla kal!

Namaste!

Bu yazımız Ritim İstanbul AVM Decathlon Mağazası Fitness/Yoga spor liderimiz Ezgi Çalasın tarafından yazılmıştır. Ezgi’nin diğer yazılarına buradan ulaşabilirsiniz!