Okul zamanı, öğrenciler için en heyecan verici dönemler arasında yer alıyor. Hatta bu heyecan kimi zaman o kadar artıyor ki, yemek yemeyi bile unutturuyor! Oysa okulda beslenme, öğrenci sağlığı açısından son derece önemli. Zamanının büyük bir bölümünü geçirdiğin okulda dengeli bir şekilde beslenebilmen, sağlıklı kalmana yardımcı oluyor. Peki, okulda istediğin zaman istediğin yiyeceği yemenin en kolay yolu nedir, biliyor musun? Elbette ki, Decathlon tarafından senin için özel olarak tasarlanan beslenme ürünlerini kullanman! Decathlon yemek çantası, hava geçirmez yemek kabı ve matara ile dilediğin yiyecek ve içeceği okula taşıyabilir, böylece istediğin zaman sağlıklı bir şekilde beslenebilirsin. Bu ürünlerin özelliklerini mi merak ediyorsun? O hâlde, aşağıdaki bilgileri hemen inceleyebilirsin.

Piknik ve Yemek Çantası: Konforlu ve Geniş Hacimli

Yakından incelemek ve satın almak için hemen tıkla!

Okula yiyecek götürmek, öğrenciler için kimi zaman büyük bir sorun hâline gelebiliyor. Decathlon imzalı piknik ve yemek çantası ise bu konuda yaşayabileceğin her türlü zorluğu ortadan kaldırıyor. 4,4 litrelik hacme sahip olan piknik ve yemek çantası, bu sayede sana geniş bir depolama alanı sunuyor ve gün boyunca yetecek kadar yiyeceği taşıyabilmeni sağlıyor. Fermuarlı iki bölgesi bulunan ürün, bu sayede farklı tipteki yiyecekleri ayrı alanlarda saklamana da imkân tanıyor. Soğuk tutma özelliği bulunan Decathlon piknik ve yemek çantası, yiyeceklerini birkaç saat boyunca serin bir şekilde saklayabiliyor ve böylece hava sıcaklığına bağlı bozulmaların önüne geçerek sağlığını koruyor. Hava geçirmez yapısı ile de öne çıkan piknik ve yemek çantası, kolayca taşınabilmesiyle de fark yaratıyor. Çanta modelinin üst bölümünde hem omuz askısı hem de elde taşıma sapı bulunuyor. Bu sayede yemeklerini yanında taşırken çantanı hem elde hem de omuzda taşıman mümkün oluyor.

Pipetli Matara: Kullanışlı ve Estetik

Yakından incelemek ve satın almak için hemen tıkla!

Okulda yaşanan heyecan verici tempo, kimi zaman öğrencilerin su içmeyi unutmasına yol açabiliyor. Dikkat! Düzenli sıvı tüketimi de sağlığın açısından en az beslenme kadar büyük önem taşıyor. Eğer sen de gün boyunca yeterli seviyede su içmek istersen, Decathlon imzası taşıyan pipetli matara modelini tercih edebilirsin. 0,6 litrelik hacme sahip olan matara, kullanışlı tasarımıyla da fark yaratıyor. Özel kapak tasarımı sayesinde kolayca açıp kapatabileceğin model, su sızdırmaz ağzıyla da sana yüksek bir güvenlik sağlıyor. Suyun dışarı çıkmasını önleyen özel ağız bandı sayesinde çantanda kolayca taşıyabileceğin pipetli matara, alüminyumdan üretilmiş sağlam gövdesiyle de darbelere karşı yüksek bir direnç gösteriyor. Kırılma, ezilme, çizilme gibi sorunlara karşı dayanıklı olan model, üst bölümünde bulunan sapı detayı sayesinde elde de taşınabiliyor. Entegre pipeti sayesinde kullanım kolaylığı sunan matara, hem çocuklar hem de yetişkinler tarafından kullanılabiliyor.

Hava Geçirmez Yemek Kabı: Güvenli ve Sade

Yakından incelemek ve satın almak için hemen tıkla!

Okula yemek taşırken faydalanman gereken ürünler arasında, Decathlon tarafından sana özel olarak üretilen hava geçirmez yemek kabı da bulunuyor. 0,65 litrelik hacimleriyle istediğin kadar yemeği taşıyabilmene yardımcı olan bu kap, hava geçirmez kapaklarıyla hem yemeklerini hem de sağlığını koruyor. İçecek taşımak için de ideal olan kap modelleri, yalnızca 125 gram ağırlığında olmaları sayesinde sana ekstra yük bindirmiyor. Bulaşık makinesinde kolayca yıkanabilen ve sana pratik temizlik avantajı sunan model, kapağı açık tutulduğu sürece mikrodalga fırında da kullanılabiliyor. Kapaklı hava geçirmez yemek kabı, çok amaçlı bir ürün olmasıyla da fark yaratıyor. Okul dışında pikniklerde ve doğa gezilerinde de kullanabileceğin ürün, uzun kullanım ömrüyle sana sayısız etkinlikte eşlik edebiliyor. Sen de okulda dengeli ve düzenli bir şekilde beslenmek istersen, Decathlon imzalı modelleri hemen satın alabilir ve sağlığını güvende tutabilirsin.