Dünya hiç durmadan dijitalleşiyor ve günlük yaşamdaki hız, her an biraz daha artıyor. Hal böyle olunca zamanın değeri de giderek yükseliyor. Bu sebeple de herkesin çocukluktan itibaren zaman yönetimini öğrenmesi, daha organize bir hayat yaşamak açısından büyük önem taşıyor. Peki, sen kendinin ya da çocuklarının zamanla olan ilişkisini nasıl düzenliyorsun? Eğer kendin ya da çocuklar için saat almak istiyorsan ve her yaşa hitap eden kullanışlı bir ürün arıyorsan bu haber tam sana göre: Decathlon kronometreli saat modelini tercih edebilir ve etkileyici bir deneyim yaşayabilirsin. Ergonomik tasarımı, dayanıklı yapısı ve güçlü performansıyla öne çıkan Decathlon kronometreli W200 saat modelini, hem günlük hayatta hem de her türlü spor performansında güvenle kullanabilirsin. Decathlon kronometreli saat özelliklerini incele, sana her yerde eşlik edecek asistanınla hemen tanış!

Kullanışlı Tasarım, Yüksek Performans

Decathlon imzası taşıyan Kalenji W200 kronometreli saat, ergonomik tasarımıyla her yaştan kullanıcıya benzersiz bir deneyim sunuyor. Bileği etkileyici bir şekilde kavrayan özel bir tasarıma sahip olan model, bu sayede kullanım konforunu artırıyor. Ürünün kayışları %75 termoplastik poliüretan, %25 paslanmaz çelikten üretiliyor ve bu sayede son derece güvenli bir nitelik sergiliyor. Saat modelinin ekran bölümünde, kullanım kolaylığı sağlayan piktogramla ayarlama özelliği de bulunuyor. Bu sayede deneyimini daha da pratik bir hâle getiren saat, yüksek performansıyla da dikkat çekiyor. Modelin kronometresi, saniyenin 1/100’lük dilimini bile ölçebiliyor ve böylece spor yaparken performansını rahatça denetleyebilmene yardımcı oluyor. Geniş ekranı ve büyük rakamlarıyla da öne çıkan saat, her türlü spor performansı esnasında zahmetsiz bir şekilde görülebiliyor. Bu yönüyle de fark yaratan model, spor performansı esnasında zaman kontrolü yapabilmeni ve performansını anlık olarak değerlendirebilmeni kolaylaştırıyor.

Bileğindeki Spor Koçu

Decathlon saat, tekrarlayan geri sayım fonksiyonu ile kişisel bir spor koçu olarak kullanılabiliyor. Bu özelliği sayesinde antrenman yaparken süre sınırı koyabilmene, hedef belirleyebilmene ve eş zamanlı interval egzersiz programları uygulayabilmene yardımcı olan ürün, spor esnasında zaman kontrolü sebebiyle yaşanabilecek gereksiz durmaları ve buna bağlı performans kayıplarını ortadan kaldırıyor. Tekrarlama fonksiyonu, isteyen kullanıcılar tarafından devre dışı bırakılabiliyor ve ürünün kronometresi, sen durduruncaya kadar süre saymaya devam edebiliyor. Bu sayede uzun süreli performanslarının kaydını rahatça tutabilmene yardımcı olan saat, aynı zamanda ara zaman fonksiyonuyla da hayatını kolaylaştırıyor. Pistte attığın turlara ya da kat ettiğin kilometrelere göre kullanabileceğin ara zaman fonksiyonu, hangi turu ne kadar sürede tamamladığını görmeni sağlayarak spor performansın hakkında detaylı bir analiz yapmanı mümkün hâle getiriyor. Bu yönüyle gelişimini gözlemlemene ve geliştirmen gereken noktaları keşfetmene yardımcı olan saat, spor esnasında kolayca kullanılabilen butonlarıyla da öne çıkıyor.

Yakından incelemek ve satın almak için hemen tıkla!

Tüm Zorluklara Karşı Yüksek Direnç

Birbirinden çarpıcı fonksiyonlarıyla her yaştan sporcunun vazgeçilmezleri arasında yer alan Decathlon kronometreli saat, darbelere ve sıvı temasına karşı gösterdiği dirençle de beğeni topluyor. 5 ATM su geçirmezlik seviyesine sahip olan saat, 50 metrelik derinliğe kadar su geçirmez nitelik sergiliyor. Yüzerken ve dalarken kullanabileceğin model, bu sayede sana her türlü ortamda kusursuz bir şekilde eşlik edebiliyor. Tere ve klorlu suya karşı da dayanıklı olan model, darbeler karşısında yüksek bir direnç gösteriyor. Spor yaparken yaşayabileceğin çarpma ve kaza durumunda kolayca deforme olmayan saat, uzun kullanım ömrüyle övgü alıyor. Eğer sen de hem kendin hem de çocuğun için son derece kullanışlı, faydalı ve uzun ömürlü bir saat arıyorsan Decathlon kronometreli kol saatini tercih edebilirsin.

Vücut analiz baskülümüz Newfeel 700 Scale’i incelediğimiz yazımız için hemen buraya tıkla!

Tüm sportif ihtiyaçların için mağazalarımıza gelebilir ya da decathlon.com.tr‘yi ziyaret edebilirsin!

Sağlıkla ve sporla kal!