Scooter modelleri, çocukların en sevdiği ürünler arasında ilk sıralarda yer alıyor. Çocuklara hem özgürlüğü, hem de sporu sevdiren; heyecanlı bir aktivite yapma fırsatı sunan scooter çeşitleri, güvenli ve etkileyici tasarımlarıyla okula gidip gelirken de kullanılabiliyor. Bu eşsiz keyfi sen de deneyimlemek, okula kendi scooter modelinle gitmek ister misin? O halde Decathlon imzalı çocuk scooter MID9 modeli seni bekliyor! Çocuklar için scooter satın almak isteyen ailelerin favorisi olan model, hem dayanıklı hem de güvenli olmasıyla büyük beğeni topluyor. 9 – 14 yaş aralığındaki tüm çocuklar için ideal olan bu ürün, benzersiz bir deneyim vadediyor. Etkileyici ve kullanışlı scooter modeliyle hemen tanışmak istersen aşağıdaki detaylara hemen şimdi göz atabilirsin!

Yüksek Kalite, Güçlü Performans

Decathlon koleksiyonlarında yer alan çocuk scooter modeli, birbirinden avantajlı özellikleriyle çocukların beğenisini kazanıyor. Kısa süreli geziler için son derece ideal olan bu scooter, boyu 125 cm ile 175 cm arasında olan tüm çocuklar ve gençler tarafından rahatlıkla kullanılabiliyor. 175 mm genişliğinde iki adet PU lastik tekerleğe sahip olan scooter, bu sayede güçlü bir yol tutuş performansı sergiliyor ve sürüş esnasında oluşabilecek sarsıntıları en aza indiriyor. Bu yönüyle dengeni kusursuz bir şekilde destekleyen model, seni beklenmedik kaza ve düşmelere karşı da koruyor. ABEC 5 rulmanlarıyla akıcı bir şekilde kullanabileceğin scooter, arka tekerleğinde bulunan fren mekanizmasıyla da istediğin zaman kolayca durabilmeni sağlıyor. Ön bölümünde süspansiyon bulunan Decathlon MID9 scooter, yol problemlerinden kaynaklanan sarsıntı ve titreşimleri de önemli ölçüde önlüyor. Engebeli ve pürüzlü yollarda bile etkileyici bir deneyim yaşayabilmene imkân tanıyan model, gidonda bulunan kontrol aparatıyla da hızını istediğin seviyede tutabilmeni mümkün kılıyor.

Eğlenceli ve Dinamik Bir Deneyim

Oxelo MID 9 çocuk scooter modeli, okula gitmenin yanı sıra kişisel aktivitelerde de kullanılabiliyor. Park gezilerinde ve günlük eğlence aktivitelerinde de tercih edebileceğin scooter modeli, farklı renk seçenekleriyle geniş bir kitleye hitap ediyor. Koyu gri – siyah, beyaz – patlıcan rengi ve kırmızı – siyah olmak üzere üç farklı rengi bulunan model, bu sayede her zevke kolayca uyum sağlıyor. Yüksekliği ayarlanabilen scooter, sen büyüdükçe sana eşlik ediyor ve daima boyuna uygun kalıyor. Katlanabilme özelliğine de sahip olan model, arabalara ve dar alanlara ise kolayca sığıyor. Çift emniyetli katlama sistemi bulunan scooter, katlı hâldeyken kontrolsüz bir şekilde açılmıyor ve böylece seni olası kazalara karşı koruyor. Yalnızca 5 kg ağırlığında olan model, performansın esnasında kendini hafif, özgür ve güçlü hissetmene yardımcı oluyor. Spor scooterları için belirlenen EN14619 standardına uygun olan model, 2 kilometreye kadar olan tüm mesafeler için ideal bir nitelik sergiliyor.

Okul Yolunun Keyfini Scooter Modeline Çıkar

Decathlon MID9 çocuk scooter modeli, şehir içi kullanıma uygun olmasıyla fark yaratıyor. Ön ve arka bölümlerinde çamurluklar bulunan ürün, bu sayede yağmurlu havalarda kıyafetlerine su sıçramasını engelliyor. Gövdesi tamamen alüminyumdan, sap bölümleri ise termoplastik kauçuktan elde edilen model, bu sayede sıvı temasına karşı da güçlü bir direnç gösteriyor ve basit ıslanmalarda ürün herhangi bir deformasyona uğramıyor. Eğer sen de okula ve 2 km çevrendeki her yere scooter’ınla gitmek ve özgürlüğün tadını doyasıya çıkarmak istersen, Decathlon imzalı MID9 modelini tercih edebilirsin. Sana özel olarak tasarlanan ve fiziğine uyum sağlayan MID 9 çocuk scooter seçeneğini yıllar boyunca güvenle kullanabilir ve eğlencenin dozunu artırabilirsin! 

Scooter ve paten korumalıklarını incelediğimiz yazımızı okumak istersen hemen buraya tıkla!

Tüm scooter ihtiyaçların içinse mağazalarımıza gelebilir veya decathlon.com.tr‘yi ziyaret edebilirsin!

Sağlıkla ve sporla kal!