Dersimiz: Kondisyon bisikleti bakımı! Ürününün ömrünü uzatmak için önerilerimizi, gerekli müdahaleleri ve pratik tavsiyeleri burada bulabilirsin!

KENDİ SAĞLIĞINA ÖZEN GÖSTERİYORSUN; KONDİSYON BİSİKLETİNE DE AYNI TİTİZLİKLE DAVRANMALISIN!

Domyos kondisyon bisikletleri, bakımıyla seni fazla uğraştırmayacak şekilde tasarlanmıştır. Öte yandan bazı pratik önerilerle bu ekipmanın kullanım ömrünü uzatabilirsin.

KONDİSYON BİSİKLETİNİ SADECE 1 DAKİKADA TEMİZLE!

Her antrenmandan sonra kondisyon bisikletini hafif nemli yumuşak bir bezle sil. Favori ekipmanını tertemiz görmek seni her zamankinden daha fazla motive edecek. Temizlik sırasında ter izi kalmamasına dikkat et; bunlar zaman içinde bisiklet için aşındırıcı olabilir ve silinemez hale gelebilir.

Dikkat: Temizlik öncesinde bisikletin fişini çekmeyi ve kullanım sonrasında adaptörü prizden çıkarmayı unutma.

Kondisyon bisikletinde nabız ölçer kemer bulunuyorsa her antrenmandan sonra suyla temizlemeyi unutma.

Comment entretenir mon vélo d’appartement ?

BİSİKLETİN ÖNEMLİ PARÇALARININ ÇALIŞIP ÇALIŞMADIĞINI DÜZENLİ OLARAK KONTROL ET

İlk önemli unsur, bisikletin dengesidir. Antrenman sırasında sallanma ve beklenmedik sesler olup olmadığına dikkat et; bu işaretler fren pabuçlarının ayarsız olduğu anlamına gelebilir. Stabil bir bisiklet hem daha sessiz hem de daha güvenlidir. Kondisyon bisikletini gereğince ayarlamak için montaj vidalarının sıkılığını da düzenli olarak kontrol et, bu sayede ekipmanını tamamen emniyetli bir şekilde kullanabilirsin.

Comment entretenir mon vélo d’appartement ?

7/24 BİZE DANIŞABİLİRSİN

Üyeliğin olsun olmasın, kondisyon bisikletinin bakımı, onarımı, ürün kılavuzları ve tüm önerilerimizi https://www.decathlon.com.tr/iletisim.html adresinde bulabilirsin. Ayrıca uzman teknisyenlerimiz aracılığıyla kişiye özel yardım hizmeti de alabilirsin.

Tüm kondisyon bisikleti modellerimizi mağazalarımıza gelerek veya decathlon.com.tr‘yi ziyaret ederek inceleyebilirsin!

Sağlıkla ve sporla kal!