Doğruya doğru; evde egzersiz için motivasyon bulmak her zaman kolay olmuyor. Peki bunu nasıl başaracağız? Kinomap birçok ücretsiz hizmet sunarak egzersizlerini canlandırmak için geliştirildi. Monoton rutinlere elveda, seni alıp götürecek antrenmanlara merhaba!

kinomap

KINOMAP İLE EFSANEVİ PARKURLARA ÇIK

Beceri düzeyine ve ihtiyaçlarına uygun çok sayıda antrenman videosundan dilediğini seçebilirsin. Böylece kendi ritminle forma girebilirsin.

5 kıtada, 90 ülkede çekilmiş yaklaşık 100.000 video ile toplamda neredeyse dünyanın çevresini 6 kez dolaşabilecek uzunluktaki zorlu interaktif yolculuklar seni bekliyor! 

Evinin rahatlığı içinde pedal çevirerek, yürüyerek, koşarak, kayak yaparak veya kürek çekerek en efsanevi dağ geçitlerine tırmanabilir, ünlü şehirleri ve milli parkları ziyaret edebilir, pek çok değişik parkurda yol kat edebilirsin. Dünya parmaklarının ucunda.

KINOMAP ÜZERİNDEN ANTRENÖRLE ÇALIŞMA

Bir hedefin mi var?

Uygulamadaki antrenörler senin için her şeyi düşündü! Kinomap gelişimine yardımcı olmak için antrenörlü antrenmanlar sunuyor.

Antrenörlerimiz sayesinde farklı temalara sahip egzersizleri takip edebilirsin: birkaç haftada 5.000 metre koşabilir, gücünü artırabilir, bisiklet veya güç antrenmanı dersleri alabilirsin; hepsi ve daha fazlası burada!

İster bisiklet, ister koşu bandı, ister kürek çekme aleti kullan, her üç ekipmanda da her beceri düzeyi için antrenör videoları mevcut.

kinomap

TOPLULUĞUNLA REKABET ET

Toplu halde antrenman yapmak her zaman daha eğlencelidir!

Bu yüzden Kinomap 7/24 çok oyunculu ortak antrenman seçeneği sunuyor. Dilediğin parkurda arkadaşlarınla yarış ve online rekabete katıl. Sıralamadaki yerini gerçek zamanlı olarak takip et ve gelişmek için kendini sürekli olarak zorla.

kinomap

Günün (veya gecenin) hangi vakti olursa olsun, egzersiz motivasyonu için çok oyunculu seçenek gibisi yok!

Domyos ve Kinomap ile evde egzersiz yapmak için artık bir iyi sebebin daha var. Kinomap uygulamasının sunduğu tüm diğer özellikleri keşfet. Antrenmanların çok daha sürükleyici ve interaktif bir hal alacak.

Home trainer ile antrenman yapıyorsanız o halde Zwift ile tanışmanın zamanı geldi! Zwift uygulamasına dair yazımız için hemen buraya tıkla!

Sağlıkla ve sporla kal!