Hakkımızda

Tüm spor tutkunları için inovasyon yapan bir mağaza ve markalar ağı olan Decathlon olarak bu yıl 40. yılımızı kutluyoruz. 40 yıldır değişmeyen değerimiz olan “sporun zevk ve yararlarını olabildiğince çok insanın erişebileceği hale getirmek” için 63.000 kişilik büyük bir ekiple çalışıyoruz.

İlk mağazamızı 1976 yılında Fransa’da açtık. Bulunduğumuz 27 ülkede, kuvvetli ve benzersiz bir şirket kültürü paylaşıyoruz. Bu kültüre, canlılık ve sorumluluk olmak üzere iki değerimiz güç katıyor. Bu iki değer 2010 yılında açtığımız Türkiye mağazamızda da şirket kültürümüzün en önemli parçası.

Decathlon Türkiye olarak 50’den fazla sporu spor severlere ulaştırıyoruz. Geniş ürün gamımızı sporseverlere sunarken kullanıcılarımızın ihtiyacı olan bilgileri aktarmak ve spor tavsiyeleri vermek için bu bloğu oluşturduk. Yalnızca ürünlerimizi kullanan veya markamızı seven okurların değil, aynı zamanda sağlıklı egzersizler ve güvenilir tavsiyelere ihtiyacı olan okurları hedef alıyoruz.

Okurlarımızla iletişimimiz bizim için çok önemli! Bu yüzden yazılarımızla ilgili olumlu & olumsuz fikirlerinizi veya tavsiyelerinizi blogturkiye@decathlon.com adresimize yazarak bizimle paylaşabilirsiniz!

12 thoughts on “Hakkımızda

  1. Merhabalar,

   İlginiz için teşekkür ederiz. İş başvurularınızı kariyer.net’ten yapabilirsiniz.

   Sporla kalın,

 1. Facede yayinlanan bir reklamda size ait marka kolay kurulum cadir 99 tl ye satiliyor.Sizde 200 tl civarinda satisa sunulan cadiri 99 tl ye satabilmelerindeki carpikligi anlayamadim.Ortada bir uckagit oldugunu dusunuyorum

 2. Merhabalar;

  Eskişehir’e gelmeyi düşünmüyor musunuz? Birçok şehirde 2. şubelerinizi açarken Eskişehir de 1 tane denen açılmıyor.En kısa zaman da Eskişehir de de bir mağazanızın açılması dileği ile. İyi çalışmalar.

 3. Merhaba,
  Gecen hafta aldigim Easyb.deniz gozlugumun sag kenar lastigi yok nasil tedarik edebilirim simdiden teşekürler

  1. Merhaba,
   Size en yakın olan mağazamızı arayarak bilgi alabilirsiniz. Teknik ekipmanların yeterliliği dahilinde size yardımcı olmaya çalışacağız.

   Sporla kalın,

Bir Cevap Yazın