fbpx

Decathlon Markaları! Yakından Tanımak İster Misin?

Decathlon, Türkiye ve uluslararası pazarda, farklı spor dallarına odaklanmış birçok markayı amatörden profesyonele tüm sporseverlerin kullanımına sunmaktadır. Bu Tutku Markaları yalnızca Decathlon için ürün ve konsept tasarlar, test eder ve kullanıma hazır hale getirir ve biz Decathlon markaları için “tutku markası” ifadesini kullanırız.

Tüm markalarımızın arkasında o sporu tutkuyla yapan ve o sporla ilgilenen tüm seviyeden kullanıcıların ihtiyaçlarını öngörüp bu doğrultuda aksiyon alabilen bir takım bulunur. Üretimden ar-ge’ye, tasarımdan lojistiğe tüm aşamalarda spor tutkusunu taşıyan takım arkadaşlarımızla ürünlerimizi sporseverlere ulaştırmak ve sporu ulaşılabilir kılmak en büyük motivasyon kaynağımız desek abartmış olmayız.

Birbirinden farklı sporlara dair üretim yapan markalarımızın tüm ürünlerinin arkasındayız ve bundan dolayı çok mutluyuz. Merkezleri Fransa’nın farklı bölgelerinde olan markalarımız her yıl birbirinden farklı inovasyon yarışmasına katılarak başarılı sonuçlar elde etmekte. Üretimin ilk aşamasından, kullanıcılarımıza erişene dek birbirinden farklı aşamalarda görev alan tüm takım arkadaşlarımızı kapsayan harika bir takım oyunu içerisindeyiz ve bu başarı hepimizin. 

Şimdi spor spor tüm markalarımızı gözden geçirelim mi?

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı maxresdefault-1024x576.jpg

Artengo markamız tenis tutkunları için tenisçi ekibiyle beraber büyük bir titizlik ve özveriyle tüm seviyeden sporcular için tenis ürünleri tasarlayıp üreterek harika işler ortaya çıkarıyor.

kipsta

Takım sporları markalarımızdan Kipsta yeşil sahalara ve meşin yuvarlağa fısıldıyan, alanında uzman, büyük bir ekip tarafından eşsiz ve her seviyeden futbol ürünleri üretmeye devam ediyor. Kipsta marka ürünlerimizi görmek için tıklayın!

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı tribord-1024x576.jpg

Tribord markamız ilk göz ağrılarımızdan biri diyebiliriz. Decathlon olarak kendi markamız olarak oluşturduğumuz ilk markalardan biri olan Tribord, yelken, kano gibi suya meydan okunan sporların ürünlerini özenle ve ilk günkü heyecanla üretmeye devam ediyor.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı rockrider.png

2020 yılı itibariyle, bisiklet markamız olan B’twin yerine, bisiklet sporunun alt disiplerini farklı markalarla kullanıcılarımıza ulaştırmaya karar verdik. Rockrider markamız, dağ bisikleti tutkusuyla yaşayan uzman ekiplerimiz tarafından her sporda olduğu gibi tüm seviyeden dağ bisikletçileri için eşsiz ürünler üretmekte.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı Van-Rysel.jpg

Van Rysel ise yol bisikleti markamız. Kelime anlamı olarak eski Flemenkçe’de “Lille’den gelen” anlamını taşımaktadır. Bildiğiniz üzere Fransa’nın Lille kenti hayat bulduğumuz harika şehir.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı Triban-1.jpg

Triban markamız ise yine bisiklet sporlarına ait bir markamız. Son zamanların popüler alt disiplin olan gravel model bisikletler üretmenin yanı sıra uzun tur bisikletleri de üreten Triban markamızın en büyük motivasyon kaynağı doğayı pedallayarak keşfetmek ve her anı keşfetmenin heyecanı ile adrenalinle yaşamak.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı newfeel.png

Newfeel markamız ise yürüyüş tutkunlarına özel ürünler üreten yürüyüş markamız. Giriş seviyesinden, ileri seviyeye kadar tüm yürüyüşçülere göre ürünler üreten markamızın ekibi her zaman olduğu gibi bu sporu bilen ve pratik eden tutkulu bir ekip.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı geologic.jpg

Hedef sporları markamız Geologic’in harika ürünleriyle hem spor yapın hem de eğlenceli zamanlar geçirin. İster evde, ister dışarıda yapabileceğiniz hedef sporları belki de sizin adınıza keşfedilmeyi bekliyor?

domyos

Fitness markamız Domyos ile tüm fitness başta olmak üzere indoor sporların neredeyse hepsi için eşsiz ürünler üreten iddialı bir markamız. Fitness ile ilgilenen ve indoor sporları tercih eden tüm sporcuların evinde olduğumuza eminiz (: O halde Domyos marka ürünlerimize göz atalım mı? Ürünlerimize göz atmak için tıklayın!

oxelo

7’den 70’e pateni, kaykayı ve son zamanların popüler ulaşım trendi olan scooter’ı bir hayat tarzı olarak benimsemiş herkesin vazgeçilmez markası olduğumuza eminiz ve bu en büyük gurur ve motivasyon kaynağımız. Oxelo ürünlerimizi görmek için tıklayın! 

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı nabaiji-1.png

Tutku sporu yüzme olan herkesin ya bedeninde, ya kafasında ya da gözündeyiz. Bununla beraber plajların eğlenceli kaynağı, denizden ya da havuzdan çıkanların sarıldığı, suda performans arayanların yoldaşıyız. Ne mutlu bize!

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı caperlan.png

Haydi rast gele desek? ya da bereketli günler? Bence konu anlaşıldı (:

wedze

Kış sporları denince akla ilk gelen şüphesiz Wed’ze’dir! Kayak ve snowboard sporlarında uzman ekibi ve birçok profesyonel teknik ortağı ile tüm seviyeden kış sporları tutkunu sporsevere hitap edebilmeyi başaran markamız Kış aylarının vazgeçilmezi. Wedze marka ürünlerimizi görmek için tıklayın!

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı fouganza.jpg

Asırlardır biz insanların en büyük dostu desek? Evet “at” dediğinizi duyar gibiyiz. Duygusal bağ kurduğumuz bu güzel dostlarımızla sportif zamanlar geçirmenin adı yıllardır: Fouganza!

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı simond.jpg

Bir diğer adrenalin markamız: Simond! Tırmanışçıların ihtiyacı olan her şeyi ürün gamında bulunduran Simond markamız sizi yükseklere taşımaya hazır!

aptonia

Sporcu beslenmesi söz konusu olduğunda sözü Aptonia’ya bırakan sporseverler burada mı? Spor öncesinde, esnasında ve sonrasında ihtiyacın olan tüm besin öğeleri ve sağlıklı değerler için çalışan Aptonia ekibin start noktasında, performans sırasında finish noktasında seninle!

kalenji

İster arazi koşusu istersen de yol koşusu… Hangi koşu disiplinini tercih edersen et Kalenji her seviyeden ayakkabısı ve aksesuar ile ekipmanlarıyla yanında! Sende koşarak rüzgara karışanlardansan ya da koşu dünyasına adım atacaksan mutlaka Kalenji marka ürünlerimize göz at! Kalenji marka ürünlerimizi incelemek için tıklayın!

quechua

Hakkında çok şeyler söylendi, çizildi hatta nasıl okunduğuna dair videolar dahi var (: Doğru okunuşu “Keçua” olan doğa sporları markamız Quechua tüm gücünü doğadan ve onun mistik gücünden alıyor. Gün boyu unutulmaz ve profesyonel trekking ve hiking tecrübeleri ve eşsiz kamp deneyimleri için Quechua seninle! Quechua marka ürünlerimiz için tıklayın!

orao

Optik markamız Orao spor sırasında gözünün sağlığı ve konforu için profesyonel, alanında uzman ekibiyle çıkartarak birçok farklı daldan sporseverin vazgeçilmez gözlük markası haline geldi. Spor gözlükleri haricinde günlük kullanıma uygun güneş gözlükleri de üreten markamızın koleksiyonuna bakmanda fayda var!

olaian

Sörf tutkunlaru buraya lütfen! Suda adrenalin dolu dakikalar yaşamayı huy edinmiş sporseverlerin tutku markası desek abartmış olmayı değil mi?

subea

Deniz altında bambaşka bir dünya var ve bu dünyayı Subea ile keşfetmek, su içindeki dostlarımızla Subea ile yakınlaşmak gerçekten anlatılmaz. Her seviyeden dalışçı için ürünü olan Subea markamızın arkasında neredeyse yılın büyük bir kısmını sualtında geçiren harika bir ekip var desek?

tarmak

NBA’in yeni partnerlerinden biri artık basketnol Tarmak desek bence yeterli olur değil mi? Basketbol tutkunlarının tüm ihtiyaçlarını yüksek kaliteli ürünler ile karşılamak için yola çıkan Tarmak ilk günkü heyecanıyla ve aynı hızla yoluna devam ediyor!

arpenaz

Doğanın verdiği huzuru Arpenaz çanta ve Arpenaz çadırlarla daha da keyifli hale getirmeye ne dersin? Arpenaz marka ürünlerimizle daha iyi ve eşsiz bir deneyim yaşamak istersen ürünlerimizi buradan keşfedebilirsin!

Şimdi artık Decathlon markaları hakkında tüm bilgilere sahipsin! Sporun ne olursa olsun seninle olduğumuzu bilmen bizim için çok önemli!

Tüm sportif ihtiyaçlarını karşılamak için mağazalarımıza uğrayarak alanında uzman takım arkadaşlarımıza dilediğin konuda danışabileceğini ve decathlon.com.tr‘yi ziyaret ederek tüm eksiklerini giderebileceğini unutma!

Sağlıkla ve sporla kal!

%d blogcu bunu beğendi: